fie.nipa,

First Person Plural Pronoun Thuɔŋjäŋ "Ok"

Algiers, Conakry ku Durban.

Algiers
Ɣa aalek, aalek, aalek.
Yin aalek, aalek, aalek.
Ye aalek, aalek, aalek.
Yen aalek, aalek, aalek.
Ok aalek, aalek, aalek.

Conakry
Ɣa aalek, aalek, aalek.
Yin aalek, aalek, aalek.
Ye aalek, aalek, aalek.
Yen aalek, aalek, aalek.
Ok aalek, aalek, aalek.

Durban
Ɣa aalek, aalek, aalek.
Yin aalek, aalek, aalek.
Ye aalek, aalek, aalek.
Yen aalek, aalek, aalek.
Ok aalek, aalek, aalek.

Learn something new from the Thuɔŋjäŋ Dictionary

  1. ok
  2. yen
  3. ye
  4. yin
  5. ɣa

kasahorow Thuɔŋjäŋ Library

<< Previous | Next >>